_MG_5076


King Suit's

The Merlot King Suit's

The Merlot Hotel’ de 2 adet 65 M2 büyüklüğünde king suit oda bulunmaktadır. Bu odalar 8.katta bulunmakta ve özel iç / dış diyazn yapılmış özel odalardır.

The Merlot King Suit siz değerli misafirlerimiz ve sizin çok özel misafirleriniz için özel olarak tasarlanmıştır. Odalarda 1 er adet jakuzi bulunmaktatır.

Tüm detayları göster!

_MG_5076


Family Suit's

The Merlot Family Suit's

The Merlot Hotel’ de 6 adet family suit oda bulunmaktadır. Bu odalar 8.katta bulunmakta ve connection oda şeklinde dizayn edilmiştir.

İstenildeğinde ortada bulunan sparetor kapı kitlenebilmektedir.

Tüm detayları göster!

_MG_5076


Handicap Room

The Merlot Handicap Room

The Merlot Hotel’ de 1 adet Handicap /engelli odası bulunmaktadır. Turizm Bakanlığı yönetmeliklerine göre dizayn edilmiştir

Tüm detayları göster!

_MG_5076


Standart Room

The Merlot Standart Room

The Merlot Hotel de 71 adet standart oda bulunmaktadır. Bu oda katagorisi iki özellikte bulunmaktadır;

Standart Room :
Halı zemin, elektronik kapı kartı, mini bar, ulusal veuluslararası uydu yayınlı TV, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, WC, duşakabin banyo, merkezi klima, elektronik emanet kasası mevcuttur.

Business Room :
Halı zemin, 1 adet çalışma masası, elektronik kapı kartı, mini bar, ulusal ve uluslararası uydu yayınlı TV, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, WC, duşakabin banyo, merkezi klima, elektronik emanet kasası mevcuttur.

Tüm detayları göster!